Ruszyły Internetowe warsztaty Google AdWords

Jeszcze nigdy uczestnictwo w warsztatach z AdWords nie było takie proste. Teraz wystarczy komputer z głośnikami lub słuchawkami!

Firma Google przygotowała cykl seminariów internetowych, które mają pomóc zrozumieć, jak odnosić największe korzyści z inwestycji czasu i pieniędzy w reklamy AdWords.

Sesje szkoleniowe prowadzone są przez specjalistów programu i zostały tak przygotowane, aby każdy mógł nauczyć się jak najefektywniej zarządzać kontem AdWords. Tematyka szkoleń obejmuje wiele zagadnień, począwszy od tworzenia optymalnej struktury konta, ustalania stawek za kliknięcie, strategii zarządzania kampanią, aż po przedstawienie, jak informacje z dostępnych raportów mogą być wykorzystane do prowadzenia działań reklamowych.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy zarejestrować się na stronie googleonline.webex.com kliknąć "Register" i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po rejestracji, na dzień przed seminarium, uczestnicy dostaną zaproszenie wysłane e-mailem wraz z linkiem, który pozwoli wziąć udział w sesji.

Poniżej przedstawiamy link do kalendarza szkoleń: http://www.google.com/intl/pl/adwords/webinars/

Źródło:googlepolska.blogspot.com/2008/10/warsztaty-on-line-google-adwords-po.html

October 28 2008, 4:45am