„Reklama w Google” czyli ruszają szkolenia w ramach programu AdWords Seminar Leader

Szkolenia z AdWords zorganizowane przez firmę doradczą MaxRoy.com będa prowadzone cyklicznie w trzech miastach w polsce:

  • Poznań 05.11.2008
  • Warszawa 13.11.2008 i 25.11.2008
  • Wrocław 09.12.2008

AdWords Seminar Leader to szkolenia dla początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników Google AdWords. W ramach kursu poruszone zostaną takie tematy, jak budowa kampanii Google AdWords, poprawa wyników (optymalizacja) istniejących kampanii oraz obsługa narzędzia w koncie AdWords. Uczestnicy szkoleń dowiedzą się także, jak wykorzystywać Google Analytics do śledzenia rezultatów swoich działań w internecie oraz jak budować stronę docelową nastawioną na pozyskiwanie nowych klientów.

Głównym atutem szkoleń organizowanych przez MaxRoy.com ma być udane połączenie trzech różnych podejść do SEM:

  • analityczno-psychologicznego
  • giełdowo-rynkowego
  • naukowo-badawczego

Te trzy perspektywy spojrzenia na SEM należą odpowiednio do Bartosza Berlińskiego, Cezarego Lecha oraz Tomasza Frontczaka. Podczas szkolenia przekażą oni wiedzę o tym, jak efektywnie korzystać z narzędzi reklamowych w Google. Uczestnikom gwarantuje to unikalną możliwość spojrzenia na AdWords z dowolnej preferowanej perspektywy.

Szkolenia z reklamy w Google

Rekrutacja i promocja szkolenia odbywa się poprzez serwis SprawnyMarketing.pl. W cenie szkolenia (300 zł netto) każdy uczestnik otrzyma kupon promocyjny od Google – 200 zł na wydatki w Google AdWords.

źródło: www.sprawnymarketing.pl/szkolenia/

October 20 2008, 6:34am